Rožės – Kryžiaus Om Ordino veikla
 


 

 

 
Public C

ROŽĖS – KRYŽIAUS OM ORDINO TIKSLAI IR UŽDAVINIAI

Tikslas - mokyti ir atskleisti KOSMINIO KRISTAUS ezoterines žinias, kurių sintezė yra Rožės – Kryžiaus Išmintis.

Mokyti, atskleisti, praktikuoti Visuotinio elgesio normas, kurias sukūrė Didieji Žmonijos Mokytojai, kaip: BUDA, LAO – TZE, KRIŠNA, ZOROASTRO, QUETZALCOATL, HERMIS, TUTANCHAMONAS ir kt. Ir visų pirma atskleisti dieviškąjį mokslą, perduotą Didžiojo Mokytojo JĖZAUS, tapusiu KRISTUMI, kuris sudaro Rožės – Kryžiaus Išminties sintezę.

Narius ir siekėjus mokyti, atskleisti, praktikuoti ir patirti pabudimą, vystyti Sąmoningų Vertybių potencialą ir galias - psichines, natūralias.


ĮSPĖJIMAS
 

Rožės – Kryžiaus Ordine nėra dalijami jokie Mokslo Sertifikatai, Mokytojo diplomai ar Pašventimai. Nėra dalijami talismanai, ezoterinio laipsnio ar kamerų amuletai. Taip pat nepraktikuosite pranašysčių, astrologinio meno, nei Taro kortų ar kito tipo kortų interpretavimo, nei sapnų. Čia nėra praktikuojami mediumai, spiritizmas, raganų kerai ar burtai, nei satanizmas nei viename jo apraiškų; nėra naudojamos jokios narkotinės medžiagos, haliuciogenai ar stimuliantai, kurie sutrikdo normalų žmogaus kūno funkcionavimą, nei leidžiama skleisti užsiėmimus, priešingus Rožės – Kryžiaus Ordino tikslams.
Rožės – Kryžiaus Ordinas neprisiima atsakomybės dėl netinkamo informacijos naudojimo ar interpretavimo, kurį gali padaryti grupės ir/ar žmonės… Šventųjų Mokymo duoto Didžiųjų Baltosios Ložės Mokytojų.


VISI UŽSIĖMIMAI YRA NEMOKAMI