Seksualinė energija, Seksualinė Alchemija
 

Visame begaliniame kosmose, tik tuomet yra judėjimas, gyvybė, šviesa, ugnis, jei tenai yra energija. Bet koks mikrobas, augalas - kad ir koks nereikšmingas bebūtų, kiekviena gyvenanti būtybė negalėtų turėti nei mažiausios gyvybės išreiškimo, jei neturėtų energijos.
Saulė ir mėnulis viduje apskritimo simbolizuoja
vyrą ir moterį,
 
ugnį ir vandenį, tampančius saulės esybėmis (Saulės periferija).
Vyras ir moteris transformuoja savo sėklinius
vandenis
(mėnulis) per Meilės ugnį (saulė). Tai yra tas pats, kaip:
Ugnis + Vanduo = Sąmonė
 

 

Kiekviena ląstelė nuolat sugeria saulės energiją. Mūsų Žemės planetoje besikaupiantys saulės energijos šaltiniai susidaro vandenynuose, jūrose ir kt. vandenyse. Ši energija taip pat kaupiasi Žemės žievėje ir visoje gyvybėje, esančioje virš Žemės: medžiuose, krūmuose, augaluose ir t.t., tačiau pagrindinis telkinys gyvybės ir saulės šaltinio gali būti rastas vandenyje.

“Viskas kyla iš vandens ir viskas sugrįžta į vandenį.”

Saulės energija, kylanti iš saulės, kaupiasi organiniuose vandenyse. Šie vandenys sudaro “ENS SEMINIS”, kurį visi gyvūnai turi savyje.

Visos tos erogeninės substancijos, kylančios iš seksualinių liaukų yra sintezė kuriančių ir regeneruojančių organizmo galių.

Geriausias dalykas, kurį gyvenimas gali pasiūlyti faktiškai yra seksualinėje energijoje, kuri sąlygoja seksualinę funkciją.

Seksualinės funkcijos suteikia didžiausius gyvenimo malonumus. Dar labiau gaila, jog nesąmoningi žmonės nesidžiaugia gyvenimu, bet džiaugiasi tik blogais įpročiais.

Visas energijos šaltinis gali regeneruoti žmogaus organizmą ir garantuoti amžiną ir neišsenkamą jaunystę. Taip pat šis nuostabus eliksyras išgydo visas ligas ir yra gražus brangakmenis, kuris transformuoja žemiškus metalus į gryną auksą. Šis šaltinis yra kiekviename, viduje mūsų ir tai yra paprasčiausiai seksualinė energija.

Ateina mums į atmintį didingo Žmogaus atvaizdas, kuris savo spindesiu apakino Europą – tai Grafas Sen Žermenas (Saint Germain).

Pašvęstasis Kaldėjus, kuris Abraomo nutolusioje žemėje (300 m. prieš Kristų) Kryžiaus ir Rožės kilnaus Mokytojo dėka gavo alcheminę Iniciaciją.

Sen Žermenas neabejotinai yra Rožekryžietis. Jis gėrė amžinąjį jaunystės eliksyrą (žiūrėkite Seksualinė Transmutacija) iš to paties neišsenkančio sėklinių vandenų šaltinio ir taip įkūnijo savyje auksinės filosofijos heliogabalos akmenį.

Pati galingiausia energija, esanti kosmose – tai ne atominė energija, bet saulės energija ir žmogiškoji sėkla, kurią sudaro didingas saulės energijos šaltinis.